Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мурафська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04397448) був реорганізований і увійшов до складу Краснокутської громади

Відкриття реалізованого міні – проекту

На території  Мурафського ДНЗ (ясла-садок), 3 жовтня 2018 року відбулося відкриття реалізованого міні – проекту «Дітям – комфортно, батькам – спокійно, владі – пошана»

Ідея міні-проекту - створити комфортні умови для перебування дітлахів у закладі.

З нагоди урочистої події Мурафський дитячий навчальний заклад зустрічав почесних гостей: депутата Харківської обласної ради  Тетяну Біловол,  депутата Харківської обласної ради  Миколу Пушкаря, голову райдержадміністрації Олексія Белоцького, першого заступника голови райдержадміністрації Олену Губарєву, заступника голови районної ради Тетяну Кралю, сільського голову Вадима Липового, святковою концертною програмою.

Мурафського ДНЗ (ясла-садок) третій  рік поспіль став переможцем обласного конкуру міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», завдяки чому, в ДНЗ  відбувся капітальний ремонт.

В ході реалізації міні-проекту здійснено капітальний ремонт підлоги та системи каналізації будівлі загальною вартістю 300,0 тис.грн. Із них кошти обласного бюджету – 150,0 тис.грн., кошти місцевого бюджету – 135,0 тис.грн., власний внесок ініціативної групи – 15,0 тис.грн

Вручаючи сертифікат переможцям, Микола Пушкар зазначив, що даний проект вдалося реалізувати завдяки політиці президента України П. Порошенка стосовно децентралізації влади, підтримці депутата Харківської обласної ради «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Юлії Світличної, районній владі та ініціативній групі  с. Мурафа.

Депутат Харківської обласної ради Тетяна Біловол  зазначила, що завдяки реалізації міні-проектів покращено матеріально-технічний стан приміщень та створено комфортні умови перебування у даному закладі. Подякувала ініціативним групам за участь в обласному конкурсі та побажала не зупинятися на досягнутому. Для покращення роботи працівників дошкільного закладу Мурафського ,Тетяна Біловол подарувала багатофункціональний пристрій. Крім того, кожен вихованець дитячого закладу отримав солодощі.

Сільський голова Липовий В.Є. виразив свою вдячність ініціативним громадянам, та партнерам проектів за небайдужість та активну громадянську позицію. А також зауважив, що в подальшому планується брати участь в обласному конкурсі міні – проектів